Everest Mini Bluetooth Klavye ve Mouse Nasıl Çalışır ?Everest klavye ve mouse telefon tablet ve bilgisayarlar için kullanılabilen bluetooth ile bağlantı sağlayan bir cihaz. Android ve ios cihazlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Boyutu oldukça küçük, taşıması kolay, kurulumu kolay bir cihaz. 2 adet küçük kalem pil ile çalışan az enerjiyle çok iş yapan bir klavye.

Evereset Klavye Hangi Cihazlarda Kullanılır ?

Everest kb-bt027 bluetooth klavye Android telefon tablet cihazlarında klavye ve mouse özelliği çalışmaktadır. Kısa yol tuşlarınında çoğu çalışmaktadır.

İphone ve ipad cihazlarında mouse özelliği çalışmamaktadır. Diğer tuş kombinasyonları aynı şekilde çalışmaktadır.

Windows cihazlarda tüm özellikleri çalışmaktadır.

everest kb-bt027

Everest Klavye Eleştirmesi Nasıl Yapılır ?

Bluetooth klavyeyi cihazımızda kullanabilmemiz için eşleştirme yapmamız gerekiyor. Cihazımızın bluetooth açık olmalı ve görünürlüğünüde açmamız gerekiyor. Daha sonra Bluetooth klavye üzerinden (ESC+K) tuşlarına basılı tutuyoruz. Cihazımızda klavyeyi (bluetooth keyboard) olarak bulacak ve tıklayıp eleştirme başlıyor.Bize şifre verecek. Şifreyi klavyeden girip enter tuşuna basıyoruz. Cihazımiz eşleşmiş olacak.

Everest Klavye Özellikleri

Teknik Özellikler
Marka Everest
Model KB-BT027
Türü Kablosuz Multımedıa
Bağlantı Bluetooth
Tuş Sayısı 80
Renk Siyah- Beyaz
Boyut 26 x 8.5 x 1.9 cm
Sürücü Tak Çalıştır
Klavye Dili Türkçe Q
Açıklama Bluetooth Mause Numerıc

Everest Klavye Kısa Yol Tuşları

Everest klavye nin IOS cihazlarda mouse özelliği kullanılmıyor. Cihazın pek çok kısa yol tuşu mevcut en önemlisi cihazı eleştirmek için kullanılan (ESC+K) tuşları. Tuşlara aynı anda basılı tutmanız ve cihazınızdan bluetooth ile arama yapmanız gerekiyor. FN tuşu ile pc üzerinde yapabildiğiniz bütün işlemleri yapabilirsiniz.

2 thoughts on “Everest Mini Bluetooth Klavye ve Mouse Nasıl Çalışır ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: